Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sinpaş GYO Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2015

Sinpaş GYO Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2015

Sinpaş GYO Personel Alımı

Sinpaş, büyümeye ve gelişmeye devam ederek öngördüğü yatırım projelerini, titizlikle inceleyip hedeflediği stratejiler doğrultusunda ev , iş merkezi gibi özgün projeler üretti . Bugün 36 senelik tecrübenin sonucu olarak Sinpaş sektörün lokomotif kuruluşu olarak, uluslararası standartlarda imalat yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir .”İstikrar” ve “sinerji” felsefesiyle gelişim gösteren Sinpaş, inşaat piyasasının yanı sıra , ahşap, seramik, maden sanayi ile birlikte hizmet sektöründe yepyeni yatırımlara da yöneldi ve bu büyüme sürecinde Sinpaş Grup’a ait ayrı ayrı şirketler oluştu .

Sinpaş GYO insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sinpaş GYO Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sinpaş GYO Açık Pozisyonlar

– İŞLETME UZMANI,
– PLANLAMA ŞEFİ,
– KİRALAMA UZMANI,
– AVUKAT,
– SATIŞ UZMANI,
– BULAŞIKÇI,
– PROJE MÜDÜRÜ,
– MİMAR,
– PAZARLAMA YÖNETMENİ.

Sinpaş GYO personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Sinpaş GYO gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sinpaş GYO İş Başvurusu İçin:

http://hr-link.net/Customized/HomePage/sinpasgyo/index.asp

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Orhan oğuz dedi ki:

    Mrb ben orhan oğuz. Garsonum. İlginize sunarım.05346619494

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.