Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Simit Sarayı Personel Alımı İş İlanları 2016

Simit Sarayı Personel Alımı İş İlanları 2016

Simit Sarayı Personel Alımı  2016

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine şubeler açan ve şubesi olmayan bölgeler içinde yeni şube açılışlarına hazırlanan Simit Sarayı personel alımı yapacaktır. Yurt içi şubelerinin yanısıra artı Arap ülkelerinde de şubeler açmaya başlamıştır. Yayınladığı ilanlara bakacak olursak 2016 yılında  yüzlerce personel alacak diyebiliriz. Bünyesinde binlerce çalışanı ile hizmet vermeye devam eden Simir Sarayı yeni personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam ediyor.

Simit Sarayı personel alımı 2016 yılı iş ilanlarını yenibiris kariyer sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Kaç personel alımı yapılacak diye incelediğimizde karşımıza yüzlerce ilan çıkmaktadır. Simit sarayında çalışmak isteyen tüm adaylar için bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Peki, Simit Sarayına Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Simit Sarayı personel alımı 2016 da hangi kadrolar için alım yapılacak birlikte inceleyelim.

♦ İdari İşler Uzmanı,
♦ Üretim Şefi,
♦ Bütçe Planlama Uzmanı,
♦ Lojistik Müdürü,
♦ Fransız Mutfağı Şefi,
♦ Pazarlama Müdür Yardımcısı,
♦ Yurtdışı Franchise Uzmanı.

Simit Sarayı personel alımı 2016 için ilk göze çarpan iş ilanları yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar gibi yüzlerce ilan verilmiştir. Eğer side bu sektörde iş arıyorsanız Simit Sarayı İş İlanlarını mutlaka incelemelisiniz size uygun bir iş bu ilanlar içerisinde mutkaka vardır. Sizde Simit Sarayında çalışmak istiyor ve diğer iş ilanlarını incelemek istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/simit-sarayi-is-ilanlari?firma=65672

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.