Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Siemens Personel Alımı İş İlanları 2015

Siemens Personel Alımı İş İlanları 2015

Siemens Personel Alımı İş İlanları

Siemens ülkemizde etkin bir şekilde satış yapamıyor olsa da yine de kısa süre içerisinde teknoloji piyasasına ayak uydurmuş ve büyüme devam etmiştir. 2015 yılı hedefleri arasında birçok kişiye iş sağlayacak olan Siemens kısa zaman içerisinde birçok kişiyi işe alacaktır. Alacağı elemanların kalifiye eleman olması ve işi biliyor olması özellikle önemlidir.

Siemens insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Siemens Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Siemens Açık Pozisyonlar

• Muhasebe ve Finans Uzmanı,
Proje Müdürü,
Yönetici Asistanı,
Direkt Satış Yetkilisi,
İş Destek Görevlisi,

Siemens personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Siemens gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Siemens İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/siemens-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c1017-p183/

Bir önceki yazımız olan Güvenlik Görevlisi İş ilanları 2015 başlıklı makalemizde Güvenlik, Güvenlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.