Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Shell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Shell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Shell İnsan Kaynakları İş Başurusu

Ülkemiz’in lider petrol şirketleri arasında yer alan Shell petrol eleman alımı iş ilanları için  ilanlar vermeye başlamıştır. Birçok kişi Shell petrol firmasında çalışmayı istemekte fakat ilanlarının az ve kısıtlı olması sebebi ile çok rahat iş bulunamamaktadır. Eğer sizlerde Shell petrol da çalışmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Sınırlı sayıda iş pozisyonu olması nedeni ile birçok kişinin tercihi haline geldiği için iş bulmak biraz zor olabiliyor.

Shell petrol insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Shell petrol Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Shell petrol Açık Pozisyonlar

• İstasyon Muhasebe Sorumlusu
• Market Satış Elemanı – Bodrum
• Perakendeci
• ÖN Saha Satış & Market Satış Elemanı-BURSA
• İstasyon Muhasebe Sorumlusu
• Bölge Satış Müdürü

Shell petrol personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Shell petrol gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Shell petrol İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/shell-petrol-a-s-is-ilanlari-c2188-p13046/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.