Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Setur Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Setur Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Setur Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Setur özellikle büyük şehirlerde Tur hizmetinin yanı sıra havalimanlarında Duty Free Mağaza işletmeciliği yapmaktadır. 1967 yılından bu güne hizmet vermeye devam eden Setur, 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacaktır. İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara’da personel alımları yapmayı planlamaktadır. Setur personel alımı, için uzman ekibi ile şirket için en uygun adayları bünyesine katmaktadır.

Setur personel alımı 2016 da ilk ilanlarını 7 pozisyon için yayınlamıştır. Yayınlanan iş ilanları içerisinde farklı pozisyonlar vardır. Lise mezunlarına’da iş imkanı veren Setur personel alımı yaparken genellikle deneyimli adayları tercih etmektedir.

Setur personel alımı 2016 da aşağıdaki verilen pozisyonlarda olacaktır. Dilerseniz şimdi alım yapılacak ilanları inceleyelim.

♦Muhasebe Memuru,
♦İş Geliştirme Sorumlusu,
♦Yurt içi Operasyon Temsilcisi,
♦Kasiyer,
♦Depo Elemanı.

Setur personel alımı 2016 da yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacaktır. İskurr.gen.tr Setur gibi büyük firmaların iş ilanlarını sürekli takip ederek güncellemektedir. Sizde iş başvurusu yapmak veya pozisyonların gerektirdiği şartları incelemek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/setur-servis-turistik-a-s-is-ilanlari?firma=78325

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.