Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sermayesiz İş Fikirleri 2016

Sermayesiz İş Fikirleri 2016

Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri 2016

Hayal gücünüze güveniyor ve bir işe başlayarak para kazanmak istiyorsanız; herkesin aklına gelen sıradan işleri yapmak zorunda değilsiniz. Günümüz popüler iş fikirlerinin sıra dışı insanlardan çıktığı ve kısa zamanda oldukça güzel rakamlar kazandıkları görülmektedir. Günümüz şartlarında sıra dışı bir insan olarak farklı bir fikir bulup hakkıyla gerçekleştirdiğinizde gerçekten güzel paralar kazanmanız mümkün. Herkesin aklına gelebilecek türden işlerin para kazandırmadığı gibi kişi için vakit ve emek kaybından başka bir şey olmadığını söyleyebiliriz. Bu bakımdan eşsiz fikirler üretmeli üretilen fikirlerden esinlenmelisiniz. İşte kolay kolay akla gelmeyecek sermayesiz iş fikirleri.

Planlayıcı

Etkinlik planlamacılarını daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. Kendi partilerini organize edebildikleri gibi bir başkasının partisinde de organizasyon görevini üstlenebilirler. Malzemelerin temin edilmesi, yemek menülerinin düşünülmesi ve aktivitelerin yapılış sırasının belirlenmesi gibi pek çok süreci yönlendiren bu kimseler gerçekten güzel para kazanabilirler. Bir başkasının parti organizasyonunu aldığınız takdirde sıfır sermaye ile bu işe başlamış olursunuz.

Eğlence

İnsanlar eğlenmek için fırsat ararlar ve buldukları fırsatları anında değerlendirirler. İnsanlara eğlence fırsatları sunun. İlginç etkinlikler bulun ve insanlara sunun. Örneğin; insanlara resim sergisini gezdirirken ayak üstü içebilecekleri şeyler ikram edin. Farklı bir eğlence anlayışı!

Yazarlar

Son yılların yaratıcı girişimlerinden olan elektronik kitaplar ve diğer yayın türleri insanların her zaman ilgisini çekmiştir. Sıfır sermaye ile nasıl yapılır rehberleri hazırlayarak insanlara satabilirsiniz.

Organizatörler

Herhangi bir parti ya da organizasyonu baştan sona dizayn eden kimselere verilen isimdir. Sadece fikir bulmakla kalmayıp fikirlerin uygulanması da bu kimselerin görevidir.

Yiyecek – Gıda

Her insan evde uğraştığı takdirde birtakım yiyecek ve gıda türlerini ortaya koyabilir. Ev yapımı pasta, börek, kek gibi yiyecekleri çekici ambalajlar içerisinde satmanız mümkün. Maliyeti sıfıra yakın bir iştir.

Görüldüğü üzere sermayesiz yaratıcı iş fikirleri bu şekilde arttırılabilir. Günümüz şartlarında insanları bu ve benzer fikirlere ulaşması oldukça kolaydır. Bu bakımdan herkesin dikkatle hareket ederek normal insanların baktığından farklı bakış açılarla bakması ve hayatı okuması gerekiyor. Elinizde iş kurmak için bir sermayenizin olmaması normal. Sizin gibi milyonlarca insanın bulunduğunu unutmayın ve sıra dışı fikirler bularak uygulama aşamasına geçin.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazanma Yöntemleri başlıklı makalemizde e ticaret, ek iş ve eticaret yaparak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Buket dedi ki:

    Ben bu is icin bicilmis kaftan olabilirim 🙂 is ile bilgi almam yeterli olacaktir gerisi gelir. Her turlu ise fazlasiyla yatkinligim var. Gorusmek isterim bu is icin. İstanbul umraniyede ikamet etmekteyim
    bktskn0154@hotmail.com

  2. Sema yilmaz dedi ki:

    Yiyecek konusunda gayet iyiyimdir böyle bir işe gerçekten çok ihtiyacım var bana ulaşırsınız sevinirim istanbul Kağıthane bolgesindeyim.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.