Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları

Şenpiliç Personel Alımı İş İlanları

Şenpiliç Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Ülkemizin ilk tavuk şirketlerinden biri olan Şenpiliç geçmişten günümüze sağlıklı beyaz eti sofralarmıza getirmeye devam ediyor. Şenpiliç verdigi hizmetin kalitesini artırmak için yeni personel alımları yapacagını duyurdu. Yeni personel alımları ile kadrosunu güçlendirip daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Şenpiliç çok sayıda personel alacak.
Şenpiliç personel eleman alımı öncelikle İstanbul ve sakarya illerinde yapılacaktır. internet iş ilan sitelerinde şuan için 9 pozisyon için alım yapacagını duyuran şenpiliç sürekli ilanlarını güncellemektedir. Sitemizi takip ederek güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

♦ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
♦ SATIŞ YETKİLİSİ
♦ ÜRETİM YÖNETİCİSİ
♦ MUHASEBE YETKİLİSİ
♦ MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİ
♦ MAKİNE MÜHENDİSİ
♦ SATIŞ YETKİLİSİ.

Şenpiliç personel eleman alımı iş ilanları yukarıda belirtilen pozisyonlarda yapılacak olup yeni iş ilanları oldugunda sayfamız güncellenecektir. Bu ilanları incelemek ve iş başvurusu yapmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/senpilic-gida-san-a-s-is-ilanlari-c2976-p21709/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.