Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şen Piliç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Şen Piliç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Şen Piliç İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Sektörün liderleri arasında yer alan Şen Piliç faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmekte ve her geçen gün büyümektedir. Sizlerde sektöründe ciddi yatırımlar yapan ve başarılı bir şekilde ilerleyen Şen Piliç şirketine çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek gıda şirketine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şen Piliç  Türkiye’nin çok çeşitli yerlerinde bulunan üretim tesislerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlar için personeller alıyor.

Şen Piliç insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Şen Piliç Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Şen Piliç Açık Pozisyonlar

•ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
•SATIŞ YETKİLİSİ,
•ÜRETİM YÖNETİCİSİ,
•MUHASEBE YETKİLİSİ,
•MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİ,
•MAKİNE MÜHENDİSİ,
•SATIŞ YETKİLİSİ.

Şen Piliç personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Şen Piliç gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Şen Piliç İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/senpilic-gida-san-a-s-is-ilanlari-c2976-p21709/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.