Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Selnikel Isıtma Personel Eleman Alımı 2015

Selnikel Isıtma Personel Eleman Alımı 2015

Selnikel Isıtma Ve Klima Cihazları Personel Alımları

Selnikel, enerji, ısı, hava teknikleri alanlarında üretim yapmakta olan  uzmanlık ve mühendislik hizmetleri kalitesi ile seçkin, rakipsiz bir firmadır
Türkiye’nin en büyük kazanını, en büyük fanını, en büyük brülörünü vb. üretimleri gerçekleştiriyor olması bu tür üretimlerde ilk olması ve ileri teknolojileri kullanma titizliği tesadüf değildir.
Selnikel’in kurucusu olan Faik HIZIROĞLU, geçmişi altmış yıla dayanan şirketimizi sağlam temeller üzerinde kurmakla yetinmemiş, günümüz başarılarının kaynağı olan ileri görüşü ile evrensel ilkelerin de kurucusu ve koruyucusu olmuştur.
Kalite, sürekli gelişim, eğitim, uzmanlıkta uluslararası en yüksek standarda ulaşmak ve bunu  hizmete sunmak Selnikel’ in başlangıçtan günümüze vazgeçilmez ilkeleridir.

Selnikel Isıtma insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hastavuk Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Selnikel Isıtma Açık Pozisyonlar

• Resepsiyon Görevlisi
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı
Yönetim Asistanı
Kalite Teknisyeni

Selnikel Isıtma personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Selnikel Isıtma gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Selnikel Isıtma İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/selnikel-isitma-is-ilanlari-c16666-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.