Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şekerbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Şekerbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Şekerbank Personel Alımı 2016

Merhaba Değerli Okurlarımız. Türkiyenin her köşesinde şubeleri bulunan Şekerbank, 1953 yılından bu güne kadar ülkemizde prestijli bankalarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Eskişehirde pancar üreticilerin desteklemek amacı ile kurulan Şekerbank, günümüzde 301 şube ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyip Kariyerine Şekerbankta devam etmek isteyenler için Şekerbank, Bugün internet sitelerinde ilanlar yayınlamıştır.

 

Yeni yılın yaklaşması ile işe alımlara hız vermiş olan şekerbank bünyesinin personel ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi ilan verdi. Gişe yetklisi alımından Borsa Yatırım Uzmanına kadar bir çok personel alıyor. Alımlarda Lise ve niversite mezunu olma şartı aranmaktadır.

Sizde Şekerbank İş İlanlarına Başvurmak İçin aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

https://www.secretcv.com/is-ilanlari/?k=şekerbank

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.