Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Securitas Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Securitas Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Securitas Güvenlik İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Securitas insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Securitas iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Her gün, dünyanın her yerinde, günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Securitas’ta çalışanlarımıza eğitim, gelişim ve yükselme fırsatlarının yanı sıra saygın bir uluslararası şirket için çalışmanın istikrarını ve güvenini sunuyoruz. Sizlerle birlikte çalışarak, güvenlik alanındaki uzmanlığımızı ve iyi bir hizmet verme isteğimizi, toplumda gerçekten bir fark yaratmak için birleştiriyoruz.

Securitas, güvenlikte bilgi lideridir: İş ortaklarımız ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibiyiz, bu yüzden onların özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor ve onlara özel hizmet üretebiliyoruz. Dünyanın dört bir yanında, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havalimanlarına kadar birçok alanda, 300.000 çalışanımız ile fark yaratıyoruz. Kuzey Amerika’da, Avrupa’da, Latin Amerika’da, Orta Doğu’da, Afrika’da ve Asya’da toplam 52 ülkede, her iş ortağımızın gereksinimlerine uygun güvenlik çözümleri sağlamaya odaklanıyoruz.

Securitas Türkiye Güvenlik Hizmetleri adıyla hizmetine güç katan kuruluşumuz, Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyim ile birleştirerek hızla büyümektedir.

Türkiye’nin 1990’lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışmasının ardından, 1992 yılında Ankara’da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izlemiştir. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen, kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatar. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanışır. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip olur.

Uygun Pozisyonlar:

Güvenlik Görevlisi,
-Resepsiyonist (Bursa, Antalya, Mersin, İstanbul, Aksaray, Ankara, Tekirdağ, Muğla, İzmir, Gaziantep)

Securitas Güvenlik  İş Başvurusu:

http://www.kariyer.net/securitas-guvenlik-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c17220-p7924/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. çetin menteşe dedi ki:

    özel güvenlik personeliyim iş arıyorum sizinle çalişmak istiyom silahlı sertifikam var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.