Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş Alımı İş İlanları 2015

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş Alımı İş İlanları 2015

Sedaş Personel Alımı İş İlanları 2015

SEDAŞ İnsan Kaynakları, işe alım sürecinde kendi alanında uzman veya uzmanlaşmaya aday potansiyel sahibi, iyi eğitimli ve şirketin hedefleri doğrultusunda hareket eden bir kadro kurmaya özen göstermektedir.

İlanlara yapılan başvurular değerlendirilerek, ihtiyaç doğrultusunda aranan nitelikteki adaylar belirlenir ve görüşmeye çağırılırlar. Adayların işe uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak, değerlendirme araçlarından, İngilizce Sınavı, Kişilik Envanteri, Yetkinlik Bazlı Mülakatlardan tümü veya birkaçı uygulanır. İşe alınacak adaylarla, İnsan Kaynakları departmanları ve ilgili iş birimleri gerekli görüşmeleri yapar.

Değerlendirme Merkezi Adaylarla yapılan görüşme ve gerekli testlerin sonucunu değerlendirmeye alarak, neticesinde uygun bulunan adaylara SEDAŞ tarafından iş teklifi yapılır. SEDAŞ, kişilerin bilgi beceri ve yetkinliklerinin sorgulanarak niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini amaçlamaktadır.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sedaş Açık Pozisyonlar
 Genel Başvuru

Sedaş personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Sedaş gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sedaş İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/sakarya-elektrik-dagitim-a-s-sedas-is-ilanlari-c21193-p12291/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Yaşar yalçın dedi ki:

    Eski hükümlüyüm is ariyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.