Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı 2016

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı 2016

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı 2016

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen havalimanı personel alımı yapacaktır, Sabiha Gökçen Havalimanın’da çalışan ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurmuştur. İnternet üzerinde 10 kadar perseonel alımı için ilan yayınlanmıştır.

Sizde Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesine dahil olabilmek için açık iş ilanlarını ve ilan başvuru şartlarını inceleyerek bu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Sabiha Gökçen Havalimanı için yayınlanmış iş ilanlarını birlikte inceleyelim.

•Üniteler Servis Görevlisi,
•Misafir Karşılama Görevlisi,
•Genel Başvuru,
•Bellboy,
•Garson.

Sabiha Gökçen Havalimanı personel alımı için verilmiş olan ilanlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/istanbul-sabiha-gokcen-uluslararasi-havalimani-is-ilanlari?firma=51584

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.