Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran Sabancı Holding  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Her geçen gün büyüyen ve hedefleri olan Sabancı Holding daha bir çok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi iş istihdam edecegini belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Sabancı Holding işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Sabancı Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sabancı Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sabancı Holding Personel Alımları:

İşe Alımlar şu şekillerde olacaktır: Mağaza Satış Yöneticisi, .NET Yazılım Uzmanı, Elektrik Elektronik Mühendisi, Proje Mühendisi, Satış Danışmanı, Mekanik Bakım Teknisyeni(FGD), İnsan Kaynakları Uzmanı ve daha birçok konuda alımlar gerçekleştireceklerdir.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Sabancı Holding gibi büyük holdingleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sabancı Holding İş Başvurusu İçin:

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.