Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Roketsan Personel Alımı 2016

Roketsan Personel Alımı 2016

Roketsan Personel Alımı 2016

Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş olan Roketsan Vakıfbank ve Aselsan gibi büyük büyük kuruluşlar tarafından kurulmuş olan Roketsan 2016 yılı içerisinde personel alımı için ilanlar yayınladı. Roketsan personel alımlarını kendi kariyer sayfası üzerinden duyurmaktadır. Roketsan alım yapacağı personeller için genel ve bazı özel şartlar talep etmektedir.

Roketsan personel alımı toplam kaç kişi alacak net bir sayı vermek doğru olmaz Roketsan yılın farklı aylarında farklı pozisyonlarda ihtiyaçlarına göre personel alımları yapmaktadır. Şu an için yayında olan 30 dan fazla ilan bulunmaktadır.

Roketsan personel alımı 2016 da alım yapacağı kadroları şu şekilde vermiştir.

♦ Genel Başvuru,
♦ Aday Mühendis,
♦ Teknisyen,
♦ Yeni Nesil Güç Kaynakları Geliştirme Mühendisi,
♦ Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi.

Roketsan personel alımı 2016 yılı için alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar sadece ön plana çıkan bir kaç ilandır Roketsan İnsan Kaynakları kariyer sayfasında bu ilanlarla birlikte yayında olan çok sayıda ilanıda görebilirsiniz. Başvurularınız ve açık pozisyonları incelemek için alt kısımdaki baglantıyı kullanabilirsiniz.

http://ik.roketsan.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.