Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Roketsan Farklı Pozisyonlara Eleman Alıyor

Roketsan Farklı Pozisyonlara Eleman Alıyor

Roketsan farklı pozisyonlara personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış bulunuyor. Roketsan İnsan Kaynakları kendi resmi siteleri üzerinden personel alımı yapılacağını duyurdu. Bu alımlar farklı pozisyonlarda gerçekleşecektir. Roketsan zaman zaman buna benzer personel alımı ilanları İnsan Kaynakları aracılığı ile resmi sitesi üzerinden paylaşmaktadır.

Roketsan, Türkiye Savunma Sanayinin teknoloji üretmekte olan bir merkezidir. Şuana kadar ülkemize kazandırdığı bir çok yeni teknolojik ürün bulunmaktadır. Bu alana yapılan yatırımların artması ile Roketsan daha da büyümektedir. Bu durumda daha fazla personel gerekmektedir. Roketsan personel alımı ilanının detaylarını inceleyelim.

Roketsan’ın yapacak olduğu personel alımı sadece Ankara ilinde gerçekleşecektir. Ankara’da ikamet ediyorsanız başvurabilirsiniz.

Hangi Pozisyonlara Alım Olacak?

Roketsan bir çok pozisyona personel alımları gerçekleştiriyor. İşte onlar:

  • Uçak mühendisi, Bilgisayar mühendisi, Fizik mühendisi, Kimya mühendisi, Mekatronik mühendisi, Teknisyen, Metalurji ve malzeme mühendisi, Elektrik elektronik mühendisi, Endüstri mühendisi, Aday mühendisi, Makine mühendisi, Genel başvuru ve Proje yönetimi mühendisi

Başvurular İçin Aranan Şartlar

Roketsan’ın yayımladığı ilanı incelediğimizde başvurular için bazı şartları aradığını görüyoruz. Bu şartlar:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar askerliklerini tamamlamış olmaları veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor,
  • Değişken çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak,
  • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat edebilecek olmak
  • Ankara’da ikamet ediyor olmak,
  • Ms Office programlarını kullanabiliyor olmak,
  • Kadrolara göre belirtilen eğitim bölümlerinden mezun olmak,
  • İletişim becerisine sahip olmak

Aranan şartlar bu şekildedir. Başvurmak istediğiniz pozisyona göre aranan şartlarda değişiklik görülebilir. Bu sebeple vereceğimiz link üzerinden daha doğru şekilde aranan şartlara ulaşabilirsiniz.

Nasıl Başvururum

Roketsan personel alımı ilanına başvurular başlamış bulunmaktadır. Her pozisyon için başvurunun sonlanma tarihi değişmektedir. Aşağıda verdiğimiz link üzerinden ilana ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Roketsan personel alımına başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Pegasus Hava Taşımacılık Personel Alımı Yapıyor (2018-Ocak) başlıklı makalemizde havayolları iş ilanları, Pegasus iş ilanları ve pegasus personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Roketsan Farklı Pozisyonlara Eleman Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.