Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Roketsan 2016 Personel Alımı İş Başvurusu

Roketsan 2016 Personel Alımı İş Başvurusu

Roketsan Personel Alımı İş İlanları 2016

Roketsan Türkiye’nin en büyük ve önemli şirketlerinden biridir. Türk Silahlı Kuvvetleri için bir vakıf olarak kurulmuş olan kurum 2016 yılı için çok sayıda personel alımı yapmayı hedeflemektedir. Roketsan yayınladığı ilanlar ile kendi internet sitesini kullanarak pozisyonlarını yayınlamıştır. Roketsan personel alımı için her pozisyon için özel şartlar belirlemiştir.

Roketsan personel alımı 2016 için alım yapılacak personel listesini incelediğimiz de çok sayıda pozisyon da alım yapılacağını görebilirsiniz. Roketsan personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden yönetmektedir.

Roketsan personel alımı 2016 yılı için hangi pozisyonlar için yapılacak birlikte inceleyelim.

♦ Teknisyen,
♦ Mühendis Adayı,
♦ Yazılım Mühendisi,
♦ Genel Başvuru,
♦ Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi,
♦ Proje Mali Analiz ve Fiyatlandırma Uzmanı,
♦ Genel Başvuru (Engelli),
♦ Aviyonik Yazılım/Donanım Geliştirme Mühendisi.

Roketsan personel alımı yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacak olup bunların dışında de çok sayıda ilan vardır. Özellikle alım yapılacak personelleri uzman adaylar arasından seçecek olan Roketsan için alım yapılacak personeller için verilmiş ilanların başvuru şartlarını incelemenizde fayda var. İş başvurusu ve açık pozisyonlar için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://ik.roketsan.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Roketsan 2016 Personel Alımı İş Başvurusu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.