Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ray Sigorta Personel Eleman Alımı 2015

Ray Sigorta Personel Eleman Alımı 2015

Ray Sigorta İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Ray Sigorta, ulusal taşımacılık firmalarının girişimleri ile 1958 senesinde hizmet vermeye başladı. Kuruluş, hissedarlarının bu niteliğinden dolayı daha çok nakliyat endüstrisine dayalı sigorta branşlarına yoğunlaşarak, özellikle nakliyat sigortasında büyük başarı kaydetti. 1992 senesinde alınan özelleştirilme kararı ile Doğan Şirketler Grubu, çoğunluk hisselerini alarak Şirket’i bünyesine kattı. Bugün itibariyle Doğan Holding, Ray Sigorta’nın en büyük hissedarı konumundadır. Sizde Ray sigorta gibi büyük bir şirketin parçası olabilirsiniz dilerseniz yazımızın sonundaki linki kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ray Sigorta  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ray Sigorta  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ray Sigorta  Açık Pozisyonlar

–  PORTFÖY YÖNETİCİSİ / YETKİLİSİ
– YAZILIM UZMAN YARDIMCISI

Ray Sigorta  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ray Sigorta  gibi büyük şirketleri  takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ray Sigorta  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ray-sigorta-a-s-is-ilanlari-c9607-p34485/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ray Sigorta Personel Eleman Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.