Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Rass Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Rass Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015

Rass Güvenlik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Rass Güvenlik Eğitim Kurumu olarak Öncelikle bünyemizde istihdam edeceğimiz personeli eğiterek kalifiye eleman açığını gidermek.5188 sayılı özel güvenlik hizmetine dair kanun ve ilgili mevzuat çerçevesinde,şartlara haiz olan adayların,modern sınıflarda ve görsel ortamda eğitim almalarını sağlamak.Kursiyerlere,iletişim becerilerini iyi derecede kullanabilecekleri,yasal yetki ve yükümlüklerinin bilincinde,mesleki ahlak nezaket kurallarına bağlı görev yapmalarını sağlayacak düzenli eğitimleri vermek.

Kursiyerlerin yapılacak yeterlilik sınavında başarılı olmalarını sağlamak.Eğitim kadrosunu; kaliteli,çağın gereksinimlerine uygun,sürekli gelişime açık,bilgili ve mesleğinde kariyer yapmış uzman kişilerle kurduk.

Rass Güvenlik bünyesinde, hizmet içi eğitimlerinin yanında,diğer kurum ve kuruluşlara da güvenlik eğitimi veriyor.Gerçek kişilere VIP – Yakın koruma eğitimi hizmetini de sunuyor.

Rass Güvenlik  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Rass Güvenlik  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Rass Güvenlik  Açık Pozisyonlar

• Güvenlik Uzmanı
Rass Güvenlik  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Hastavuk gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Rass Güvenlik  İş Başvurusu İçin:

CV’nizi ik@rasssirketleri.com adresine gönderin. Cv Örnekleri Sitesi www.resimlicvornekleri.com

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Rass Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.