Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Quiksilver Personel Alımı İş İlanları 2015

Quiksilver Personel Alımı İş İlanları 2015

Quiksilver Personel Alımı İş İlanları 2015

Quiksilver çatısı altında yer alan kendini genç ve aktif hisseden bayanlar için dizayn edilmiş bir kolleksiyondur. Roxy kızı aktif ve bağımsızdır, modayı önceden takip eder ve bu tarzı temsil eden sporcuları gözler. Roxy’nin sponsor ettiği takım üyelerini, kendi dalında başarılı, dünyaca tanınmış sporcular ve feminen atletik hayat tarzını temsil eden genç kızlar oluşturur. Marka 90’ların başından beri hızla gelişmekte, yaz ve son zamanlarda da kış board sporlarına ait giyim endüstrisinde bir lider haline gelmektedir. Roxy kolleksiyonu; ayakkabı ve aksesuar dahil olmak üzere tam bir yaşam tarzı sunar.

Quiksilver insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Quiksilver Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Quiksilver Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

Quiksilver personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Quiksilver  gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hastavuk İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/palimar-spor-giyim-a-s-quiksilver-is-ilanlari?firma=87297

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.