Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Presmetal Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Presmetal Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Presmetal İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Presmetal  1970 yılında öncelikli olarak konserve makineleri ve sanayi makineleri üretimi amaçlı kurulmuştur. Türk otomotiv sektöründeki gelişime bağlı olarak 1983 yılında firma yeniden yapılandırılmış ve başta otomotiv yan sanayi olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim ilkesi ile kısa sürede sektördeki yerini almıştır. Presmetal Otomotiv Yan San. A.Ş. yaklaşık 230 çalışanı ile Bursa Hasanağa Organize Sanayi ve Akçalar Sanayi Bölgesinde olmak üzere iki fabrikada toplam 8600 m2 alan üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Presmetal  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Presmetal Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Presmetal Açık Pozisyonlar

• Pres Operatörü
• Kalıp Bakım Elemanı
• GENEL BAŞVURU
• Kalite Şefi
Presmetal personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Presmetal gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Presmetal  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/presmetal-is-ilanlari-c5775-p30658/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Presmetal Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.