Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polimeks İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Polimeks İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Polimeks İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Polimeks İnşaat, yurt içi ve yurt dışı projeleri ile isminden çok fazla söz ettiren bir firmadır. 1995 yılında kurulmasına rağmen çok hızlı büyüyen Polimeks İnşaat, kurulduğu günden bu güne bir çok projeyi başaırlı şekilde bitirmeyi başarmıştır. Polimeks İnşaat yurtdışı işçi alımı konusunda da ciddi bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Polimeks inşaat yeni projelerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda adayı işe alacaktır. Peki Polimeks inşaat yurt dışına işçi götürüyormu? Polimeks İnşaat personel alım şartları neler şimdi ayrıntılara geçelim.

Polimeks İnşaat personel alımı 2016 yılında kaç kişi işe alacak polimeks yurtdışı iş ilanı, yayınladımı kaç pozisyon için kaç işçi alınacak gibi sorular için polimeks 2016 yılında 25 kadar iş ilanı yayınlamıştır.

Polimeks İnşaat personel alımı 2016 da alım yapılacak pozisyonları incelediğimiz de karşımıza bir çok pozisyon çıkmaktadır. Özellikle yurtdışı işçi alımları için Türkmenistan ağırlıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi pozisyonlar hakkında detay verelim.

♦ Saha Mimarı,
♦ Proje Müdürü,
♦ Mekanik Teknikeri,
♦ İnce İşler Şefi,
♦ Şantiye Şefi,
♦ Saha Mühendisi,
♦ Teklif Sorumlusu.

Polimeks İnşaat personel alımı 2016  da bu pozisyonlarla yapılacak olacak olup, bu ilanlar haricinde birçok alım için ilanlar yayınlanmıştır.  Polimeks İnşaat iş ilanları hakkında da bilgi almak için sosyal medya hesabımızı ve sitemizi takip edebilirsiniz. Verilen ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer pozisyonlara bakmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://polimeks.com/tr/polimeks-insan-kaynaklari

Bir önceki yazımız olan Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Çalık Enerji, Çalık Enerji Eleman Alımı ve Çalık Enerji İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. erdoğan dedi ki:

    Mrb adim erdoğan inşaat formeniyim yurtdışı işi ariyorum tecrübeli demirci ve Kalipci ekibim vardir ilginize teşekkür ederim tel.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.