Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Pirelli Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Pirelli Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Pirelli Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Bir dünya markası olan Pirelli Ülkemizde’de hizmet vermeye devam ediyor. Pirelli Lastik firması, ülkemizdeki faaliyetlerine de ara vermeden devam edip binlerce kişiye iş veren Pirelli Lastik fabrikası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam edecektir. Bünyesinde işçi memur pozisyonlarında personel bulunduran ve Lise mezunları içinde personel alımları yapan Pirelli erkek ve bayan istihdamının eşit olduğu şirketlerden biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacağını söyleyebiliriz. Kaç personelle bu alımları yapacağı belli olmayan Pirelli genel başvuru açması çok sayıda iş arayanı heyecanlandırdı diyebiliriz. 2016 yılında verdiği ilanda genel başvuru ile birlikte yine yayında ilanlarıda bulunmaktadır.

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2016 da hangi kadrolar ile yapılacak incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Genel Başvuru
♦ Genel Muhasebe Uzmanı
♦ Hazine Uzmanı

Pirelli personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılı için alımlar bu pozisyonlarla başlayacak olup bu ilanlar belirli dönemlerde gücellenmektedir. Sizde pirelli lastikleri iş ilanlarını incelemek ve bu ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-pirelli-lastikleri-a-s-is-ilanlari-c1236-p2579/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.