Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pirelli Lastik Personel Alımı İş İlanları 2015

Pirelli Lastik Personel Alımı İş İlanları 2015

Pirelli Lastik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İtalya’da yer alan Tyres Pirelli şirketi, ünlü otomobil üreticileri için kapsamlı çözümler ve tüm yollarda ve tüm hava koşullarında maksimum performans ve konforu sağlamak için tasarlanan tüm ölçülerdeki özel lastiklerle otomobiller, motosikletler, SUV araçlar ve sanayi araçları için yaz ve kış lastiklerinin imalatı konusunda öncü bir şirkettir. Firmanın lastik sektöründe senelerin tecrübesi ve araştırma-geliştirme aşamasına sürekli bağlılığı ile geniş satış ağı her bir üründe maksimum düzeye ulaşılmasına olanak vermektedir. Yaz, kış ve dört mevsim otomobil , motosiklet, kamyon ve otobüs, motor sporları araç lastikleri ya da özel lastikler satın almak isterseniz, Pirelli internet sitesini ziyaret edin.

Uygun Pozisyonlar: Filo Destek Temsilcisi, Satış Yöneticisi,

Pirelli, 1872 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından Milano’da, plastik üreticisi olarak kurulmuş,uluslararası arenada faaliyet gösteren lastik firmasıdır.

Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markasıdır. 2006 yılında Pirelli Lastikleri 3,94 milyar Euro satış elde ederek, bir önceki yıla göre %8,7 büyüme kaydetmiştir.[kaynak belirtilmeli] Pirelli Lastikleri,lastiklerin dizayn, geliştirme, üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermesiyle, Uluslararası Pirelli Grubu’nun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Pirelli Lastiklerinin faaliyet alanı, hafif ticari araç ve motosikletten (cironun %70’ini oluşturan tüketici pazarı)[kaynak belirtilmeli], otobüs, kamyon, traktör, iş makinası ve çelik kordun üretim ve pazarlamasına (cironun %30’unu oluşturan endüstriyel pazar) kadar uzanmaktadır.

Tarihçe

1870 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından buharla çalışan bir makina, 5 memur ve 50 işçi ile Milano’da kurulan Pirelli, şu anda dünyanın 17 ülkesinde toplam 23 fabrikada[kaynak belirtilmeli] lastik sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyetine kauçuk alanında başlayan şirket, günümüzde de lastik ile beraber enerji ve komünikasyon alanlarında kullanılan kabloların üretimini de yapmaktadır.

https://www.secretcv.com/firma/turk-pirelli-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.