Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Pınar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pınar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pınar Süt Personel Eleman Alımı

Merhaba değerli iş arayanlar Pınar lider bir marka olarak sütten ete, undan peynire, sudan meyve suyuna, balıktan mayoneze kadar çok çeşitli ürün kategorisi ile 30 senedir sektörüne liderlik eden bir şirkettir. Pınar markasının meydana çıkması ve bugünlere gelmesi 1975 senesinde Pınar Süt’ün kurulması ile başlamıştır.

Pınar Süt fabrikalarında üretim yapılan yalnızca uzun ömürlü süt değil. Danimarka peynirleri, yoğurt, tereyağı ve süttozu üretimine de yapılıyor. Bir Amerikan şirketi ile anlaşma yapan Pınar Süt Philadelphia Cheese üretimi de yapıyor .

Pınar insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Pınar Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Pınar Açık Pozisyonlar

– ÜRÜN YÖNETİCİSİ
– PLANLAMA SORUMLUSU
– FİNANSAL ANALİZ UZMANI
– PAZARLAMA BÜTÇE KONTROL UZMANI

Pınar personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Pınar gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Pınar İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/yasar-holding-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ahmet efe dedi ki:

    Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım mesleğim tornacı vansanda çalıştım e sınıf ehliyetimvarveforkliftehliyetimdevar sizlerle çalışmak isterim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.