Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Pimeks Alüminyum Personel Alımı İş İlanları 2015

Pimeks Alüminyum Personel Alımı İş İlanları 2015

Pimeks Alüminyum İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Pimeks Alüminyum Konusunda sektörün en büyük ve uzman firmaları ile çalışan Pimeks Group’un portföyündeki malzemelerin çoğunluğunu ithal ürünler oluşturmaktadır. Bu bağlamda, Alüminyum ve PVC Sistemlerinin kapsayan profil ve aksesuarların büyük bir kısmı ithal olarak gelmekte, imalat ve montajın yanı sıra tüm proje ve mühendislik hizmetleri de Pimeks Group tarafından verilmektedir. Türkiye Temsilcisi sıfatıyla ithalini yaptığı Güneş Kırıcı sistemler ile Cam Tuğla malzemelerinde ise ürünler birmiş ürünler bitmiş mamul olarak geldiğinden, Pimeks Group tedarik, proje ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Pimeks Alüminyum insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Pimeks Alüminyum Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Pimeks Alüminyum Açık Pozisyonlar

• Şantiye Şefi
• A Sınıfı İş güvenliği Uzmanı
• C Sınıfı İş güvenliği Uzmanı
• Kalite Kontrol Mühendisi
• Saha Sorumluları
• Proje Yöneticisi

Pimeks Alüminyum personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Pimeks Alüminyum gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Pimeks Alüminyum İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/pimeks-aluminyum-pvc-ve-metal-sanayi-tic-a-s-is-ilanlari-c6007-p30888/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. hakan dedi ki:

    Yurt dışına çıkmak istiyorum yardimci olurmusunz pvc işi yapyorm

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.