Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Petrol Ofisi Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Petrol Ofisi Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Petrol Ofisi Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

Türkiye’nin ikinci büyük şirketi olan Petrol Ofisi personel alımı yapıyor. Ülkemizin her köşesinde istasyonları ile hizmet veren  Petrol Ofisi toplamda 25 bin çalışanı ile ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlıyor. Petrol ofisi kurumsal yapısı ile almak istediği personelleri bu yapıya uygun profesyonel kişiler arasından seçmeyi hedeflemektedir. Sizde  Petrol Ofisi bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Petrol Ofisi personel alımı 2016 yılı içerisinde toplam alım yapacağı personel sayısı hakkında net bir bilgi verilmemiş ama alımların çok sayıda olacağını söyleyebiliriz.

Petrol Ofisi personel alımı 2016 yılında alım yapılacak kadroları incelediğimiz de karşımıza şu pozisyonlar çıkmaktadır.

♦ Sistem ve Altyapı Uzmanı,
♦ Ofis Hizmetleri Elemanı _Engelli,
♦ İşletme Personeli/ Engelli,
♦ Distribütör Satışlar Saha Müdürü,
♦ Üretim Planlama ve Lojistik Müdürü.

Petrol Ofisi personel alımı iş başvurusu 2016 yılı için öne çıkan ilanlardan bir kaçını yukarıda görebilirsiniz. bu ilanlarla birlikte bir çok ilana da yer veren Petrol Ofisi Alım yapılacak her kadro için farklı işe alım şartları belirlemiştir sizde bu ilanları inceleyip size uygun pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/petrol-ofisi-a-s-is-ilanlari-c1400-p4382/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.