Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Pegasus Personel Alımı iş İlanları 2015

Pegasus Personel Alımı iş İlanları 2015

Pegasus Çalışma Arkadaşları Alıyor

Havacılık piyasasının önde gelen  kuruluşlarından biri olan PEGASUS’un İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı operasyonunda görevlendirilecek çalışma arkadaşları  aranıyor. 20 yaşından başlamak üzere 50 yaş civarı herkesin başvurabilirler  Pegasus A.Ş. Sabiha Gökçen Havaalanı içerisinde enbaşta temizlik, kargo takip, sevkiyat ve yiyecek- içecek bölümlerinde görevlendirilmek üzere personeller aranıyor.

Pegasus insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Pegasus Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Pegasus Açık Pozisyonlar

Operatör Şoför
Şut Altı Memuru
Atölye Teknik Memuru
Tecrübeli- Tecrübesiz Kabin Memuru
Atölye Teknik Memuru
Temizlik Postabaşı

Pegasus personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Pegasus gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Pegasus İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari-c7740-p32618/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.