Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pegasus Lise Mezunu Personel Alıyor 2016

Pegasus Lise Mezunu Personel Alıyor 2016

Pegasus Lise Mezunu Personel Alıyor

Türkiye’nin genç hava yolu şirketlerinden olan Flypgs pegasus personel alımı için ilan yayınladı. Pegasus personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 Mart 2016 tarihinde En az lise mezunlarının başvuru yapabileceği 50 pozisyon için personel alım ilanı yayınladı. 50 pozisyon için yüzlerce alım yapacak olan pegasus alım yapacağı personellerin büyük bölümünü İstanbul Anadolu yakasında Sabiha gökçen havalimanında görevlendirecektir.

Pegasus personel eleman alımı 2016 yılında toplamda kaç personel alımı yapacak net bir bilgi verilmemiştir. Fakat büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacak diyebiliriz. Genellikle deneyimli adaylar arasından alımlar yapan pegasus 2016 yılında engelli kadrosu içinde alım yapacaktır.

Pegasus personel eleman alımı 2016 yılında hangi pozisyonlar için alım yapacak incelediğimizde karşımıza çıkan iş ilanları şu şekildedir.

♦ Garanti Uzman Yardımcısı,
♦ Teknik Depo Elemanı,
♦ Tecrübeli Kabin Memuru,
♦ Operasyon Sorumlusu,
♦ Uçak Teknisyeni,
♦ Kalite Güvence Uzmanı.

Pegasus personel eleman alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlardan bir kaçı yukarıda verildiği gibidir. Her pozisyona göre farklı başvuru şartları belirleyen Pegasus tüm başvuruları uzman kadrosu tarafından inceledikten sonra işe alım sürecini başlatmaktadır. Sizde pegasus havayollarında çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari?firma=16768

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.