Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alıyor

Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alıyor

Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Pegasus Kabin Memuru olarak çalışmak izere iş arkadaşları arıyor. Türkiye’nin her noktasına uçmayı hedefleyen Hava yolu şirketi Pegasus Havayolları yeni Kabin Memuru  alımlarıyla müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Pegasus Havayolları işe alım sürecini Yeni Bir İş sitesinden verdiği ilanlarla duyuruyor. dilerseniz sizde Kabin Memuru İş İlanlarına Başvurabilirsiniz.

– T.C vatandaşı olmak,
– En az lise mezunu olmak,
– İyi derecede İngilizce bilmek,
– En az 20 yaşında olmak,
– Erkeklerin en az 1,70 cm, bayanların ise 1,60 cm olması,
– Erkek adayların askerden muaf,
– İstanbul Anadolu yakasında oturuyor olması gerekmektedir.

Başvuru Adresi:

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s/tecrubeli-tecrubesiz-kabin-memuru-is-ilani/605651

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.