Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pegasus Havayolları Personel Alımı İş İlanları 2016

Pegasus Havayolları Personel Alımı İş İlanları 2016

Pegasus Personel Alımı İş İlanları 2016

Pegasus, ülkemizde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarının yanı sıra kargo hizmeti de vererek uçuş ağını her geçen gün genişletmektedir. Pegasus hava yolu şirketi müşterilerine daha iyi hizmet verip müşteri memnuniyetini artırmak için personel alımına başladı. Pegasus Alım yapılacak pozisyonlar için internet sitelerini kullanarak ilanlarını duyurmaya başladı.

Pegasus personel alımı 2016 yılı için çok sayıda ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Kabin memuru alımından güvenlik görevlisine çok sayıda personel alım ilanı yayınladı. İlanlarda Lise mezunun dan Üniversite mezunu adaylar  için 30 dan fazla iş ilanı yayınladı. Peki Pegasus personel alım şartları nelerdir? Pegasus iş başvurusu nasıl yapılır?, Pegasus hangi kadrolara alım yapacak dilerseniz detaylara geçelim..

♦ Tecrübeli Kabin Memuru,
♦ Hava Operasyon Sorumlusu,
♦ Uçak Teknisyeni,
♦ Apron Memuru,
♦ Atölye Teknik Memuru,
♦ Hava Kargo Operasyon Uzmanı,
♦ Operatör Şoför.

Pegasus personel alımı 2016 yılı için çok sayıda ilan yayınlandı yukarıda bu ilanlardan bir kaç tanesini görebilirsiniz. Her ilan için farklı özel şartlar talep edilmektedir. Sizde Pegasus iş ilanları na başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari?firma=16768&frm=12257

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Pegasus Havayolları Personel Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.