Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pegasus Havayolları İş Başvurusu 2016

Pegasus Havayolları İş Başvurusu 2016

Pegasus Havayolları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Pegasus havayolları yayınladıgı ilanlarda, Açık pozisyonlar için bir çok ilan yayınlamıştır. Açık pozisyonların başında Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı, İş Güvenliği Uzmanı, Dijital Kanal Yönetimi Uzmanı başta olmak üzere 100 lerce ilan yayınlamıştır. Alım yapılacak boş pozisyonlar için Lise Mezunu, ön lisans ve Lisans mezunları yararlanabilecek.

Başvuru yapmak için Pegasus internet sitesinin İş başvuru, sayfasına aşagıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Başvuru Adresi:

http://www.flypgs.com/pegasus-hakkinda/insan-kaynaklari-basvuru.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.