Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Pegasus Hava Taşımacılık Personel Alımı Yapıyor (2018-Ocak)

Pegasus Hava Taşımacılık Personel Alımı Yapıyor (2018-Ocak)

Pegasus Hava Taşımacılık personel alımı yapıyor. Bir çok pozisyona personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış bulunuyor. Ülkemizin önemli hava şirketlerinden birisi olan Pegasus, zaman zaman buna benzer ilanlar ile boş pozisyonlarını doldurmak adına personeller alıyor.

Yayımladığı ilanı incelediğimizde alımların İstanbul ilinde olacağını görüyoruz. Bir çok farklı pozisyonlarda yapılacak olan alımlarda engelli vatandaşlarımıza da yer verilmektedir. Hava Taşımacılık şirketi yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu durumlarda ilanlarını kariyer siteleri aracılığı paylaşmaktadır. Sizlerde bizleri takip ederek buna benzer ilanlardan faydalanabilir, başvuru yapabilirsiniz. Şimdi ilanın detaylarına göz atalım.

Hangi Pozisyonlara Alım Oluyor?

İlanı incelediğimizde bir çok pozisyona alım olacağını görüyor. Alımların sadece İstanbul ilinde olduğunu tekrar belirtelim. Eğer İstanbul’da oturuyor, veya oturabilecek durumda iseniz başvuru yapabilirsiniz. Alım yapılacak pozisyonlar:

  • Kıdemli çalışma ilişkileri uzmanı, Kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, Uçak yükleme işçisi, Bakım planlama mühendisi, Uçak yükleme işçisi, Ofis destek elemanı, Güç sistemleri Mühendisi, Business analyst

Ve devamında bazı yabancı pozisyonlar ile alımlar gerçekleşecektir. Detaylı olarak vereceğimiz link üzerinden bakabilecek ve başvuru yapabileceksiniz.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

İlanı incelediğimizde genel olarak bazı şartlar belirtilmiştir. Vereceğimiz link üzerinden başvurmak istediğiniz pozisyonu seçip, başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İşte genel şartlar:

  • Aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, B/E ehliyetine sahip olmak,
  • En az lise mezunu olmak
  • Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
  • 50 yaşından küçük olmak
  • Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak

Nasıl Başvururum?

Pegasus Hava Taşımacılık personel alımı ilanı yayımladı. Başvurular başlamış bulunuyor. Ocak ayı süresince de devam etmesi beklenmektedir. İlanın detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Vestel Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık/2018-Ocak) başlıklı makalemizde mağaza personel alımları, Vestel iş ilanları ve Vestel personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Pegasus Hava Taşımacılık Personel Alımı Yapıyor (2018-Ocak) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.