Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Paşabahçe Personel Eleman Alimi İş İlanları 2015

Paşabahçe Personel Eleman Alimi İş İlanları 2015

Paşabahçe İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemizde cam ürünlerinin tanıdık markası Paşabahçe, Şişecam ürünüdür. 1935 yılında Atatürk talimatıyla cam sanayisinin gelişmesi ve isdihdam amacıyla İstanbul Beykoz Paşabahçe’de kurulduğu için semtin adı ile anılmaktadır. Türkiye Şişe ve Cam Fabrikalarının bu günkü adı Şişecam Topluluğu’ dur. En bilinen markası da Paşabahçe ürünleridir.

Ülkemizde Paşabahçe ürünlerinin girmediği ev yoktur. Cam Ev Eşyası Grubu ürünleri tasarım, üretim, pazarlama ve satışı, zincir ihtisas mağazacılığı dışında kağıt-karton ambalaj üretimi alanlarında da faaliyetlerini sürdüren grubun toplam 10 şirket, 8 fabrika ve 30 mağazasında binlerce kişi çalışmaktadır. Paşabahçe’nin İstanbul, Eskişehir, Kırklareli, Mersin dışında yurt dışında da fabrikalarında beyaz ve mavi yakalı personellere ihtiyaç bulunmaktadır.

Paşabahçe’nin Kırklareli, Mersin, Eskişehir, Bulgaristan ve Rusya’da bulunan 5 üretim tesisinde ihtiyaçlar dahilinde personel alımları yapılmaktadır. Paşabahçe’de çalışmak isteyenlerin, İnsan Kaynakları sayfasına giriş yaparak farklı posizyon ve lokasyonlardaki ilanlara göz atması gerekmektedir.

Paşabahçe Kariyer sayfasında en çok Paşabahçe mağazaları için Satış Temsilciliği ilanları yer alıyor. Ancak Paşabahçe fabrikalarında üretim bölümünde çalışmak isteyenlerin bizzat fabrikalara başvuru yapmasında yarar var. Diğer pozisyonlar için Kariyer sayfasındaki bütün ilanlara göz atmasında yarar var. Paşabahçe’de çalışmak için farklı şehirlerdeki açık pozisyonları aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Paşabahçe iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.