Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Panço Giyim Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Panço Giyim Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Panço Giyim İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Panço, 37 senede toplam 102 mağazası, 250 adet satış noktası ile aynı zamanda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Danışmanları (Trabzon), Satınalma ve Ürün Yönetimi Asistanı, Model Makinacı, Yurt Dışı Satış Uzmanı / Sorumlusu, Modelist (Gerber), Mağaza Müdürü (istanbul-Avrupa), Mağaza Müdür Yardımcısı (İst – Anadolu), Mağaza Müdür Yardımcısı (Şanlıurfa), Bilgi İşlem Personeli, E-Ticaret Uzmanı, Mağaza Satış Danışmanları (Tokat – Novada), Mağaza Müdür Yardımcısı (Tokat – Novada), Mağaza Müdürü (Tokat – Novada), Mağaza Müdürü (Starcıty), Raporlama Uzmanı, Sekreter ve İdari İşler Personeli

MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI

İŞİN TANIMI: Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Anadolu/Avrupa’daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.

ARANAN NİTELİKLER:

  • Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş,
  • Satış odaklı hareket edebilen,
  • Takım çalışmasına uyumlu,
  • Dikkatli ve aktif,
  • Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen,
  • Kişisel bakımına özen gösteren,

Panço Hakkında

Ticari hayatımız 1978’de Eminönü’nde Sultanhamam’da başladı. İlk etapta elbette toptan satış ile başladık.

Tam 6 yıl sonra, 1984 yılında markalaşma sürecinin ilk adımını attık, Şişli’de Panço markası ile mağaza açtık. Sonra arkası çorap söküğü gibi geldi, 30 yılda tam 80 mağazamız oldu. Buna ilaveten 250 tane de satış noktamız mevcut.

Zengin koleksiyonlarımız sayesinde sizleri seçeneksiz bırakmamaya özen gösterdik. Binlerce çeşitten oluşan koleksiyonumuzu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan çocuklara da giydiriyoruz. Oradaki çocuklar da Panço’yu biliyor, anne babaları Panço’ya güveniyor.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.