Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pamukkale Turizm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pamukkale Turizm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pamukkale Turizm İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Pamukkale Turizm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızdaPamukkale Turizm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Uygun Pozisyonlar: Kabin Memuru Host, Kaptan Şoför, Bilet Satış Elemanı

Başvuru Kanalları:

https://www.pamukkale.com.tr/insan_kaynaklari.html

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ahmet efe dedi ki:

    Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım mesleğim tornacı vansanda çalıştım e sınıf ehliyetimvarveforkliftehliyetimdevar sizlerle çalışmak isterim host olarak çalışmak isterim

  2. mehmetsalih dedi ki:

    Merhaba ben şoförlük ilanıyla ilgileniyorum yakladil6iki senedir bu işi yapıyorum eğer geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.