Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Pakpen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pakpen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pakpen İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Pakpen PVC Profil, Yalıtım Malzemeleri, Alt Yapı ve Bina Tesisat Boruları olmak üzere 3 farklı ürün gamında bir yapı için gerekli birçok malzemeyi  bir arada üreten tek firmadır.  Üretime 30 bin metrekarelik alanda başlayan, bugün ise 300 bin metrekareyi aşan entegre tesisleriyle Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Pakpen, sektöründe ilk 5 büyük üretici arasında yer alıyor.

İş Fırsatları

Yirmibirinci yüzyılı tanımaya başladığımız bu yıllarda, iş dünyasında daha önceleri göz ardı edilen bir faktörün ağırlık kazanmakta olduğunu artık biliyoruz. Bu faktör, insandır.
Çağdaş seviyeye ulaşmak için yalnızca teknolojik ağırlıklı düşünmenin yeterli olmadığının, başarımızda en az teknolojik faktörler kadar ve belki de daha fazla rolü olan insan faktörünün farkındayız. PAKPEN İnsan Kaynakları Yönetimi’nin amacı Grubun temel hedeflerine başarıyla ulaşması için gerekli olan insana yönelik sistemleri kurmak ve yerleştirmektir. Hedefimiz, bünyesinde en üstün vasıflı elemanları toplayabilen bir organizasyon yapısı ve çalışma ortamı yaratmak, bireysel yetenekleri olabilecek en üst düzeyde geliştirmek ve değerlendirmek, çalışanlar arasında ortak bir ruh yaratarak işlerimizin daha da ileri gitmesini sağlamak olarak özetlenebilir. Bütün bunları gerçekleştirirken, Grubun yerleşmiş dürüstlük ve her zaman doğru olanı yapmak prensiplerini göz önüne alarak çalışılacaktır.

Belirlediğimiz hedeflere doğru kararlı bir şekilde ilerlediğimiz zaman, ürünlerimizin piyasada liderliğe ulaşacağından eminiz. Bunun sonucu olarak gerek kararlılık, gerekse elemanlarımızın ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumun gelişmesi açısından başaralı olacağımızı biliyoruz. Ancak başarıya ulaşmak için tüm elemanlarımızın tam destek ve işbirliğine ihtiyacımız olduğunu da unutmuyoruz.

Pakpen İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/pakpen-a-s-is-ilanlari-c1943-p10351/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Pakpen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.