Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Öztiryakiler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Öztiryakiler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Öztiryakiler İnsan Kaynakları İş Başvurusu

 

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye’de 4 Bölge Müdürlüğü, 50 bayii, 80 yetkili servisi ile yaygın bir pazarlama ve satış sonrası hizmet servis ağına sahip Öztiryakiler, endüstriyel mutfak sektöründe iç piyasada lider durumundadır. Yurt dışı pazarda ise, 5 kıtada 100’ü aşkın ülkede dağıtım kanalları ve yetkili servisleri ile hizmet vermekte olup sektöründe dünyada ilk 15 firma arasındadır. Rusya ve Kazakistan’da satış-pazarlama ve proje ekiplerinin bulunduğu showroom ve depoları ile yine Rusya’da 10 bin m² alanda üretim yapan tesisi bulunmaktadır.

Personel seçme süreci

Personel alımı için internet, gazete ilanları vs. kullanılır. İş başvurusu yapan adayların değerlendirilmesi özgeçmişlerle veya yüz yüze görüşme esnasında İŞ BAŞVURU FORMU ile yapılır. (İş başvuru formları beyaz ve mavi yaka olmak üzere iki farklı formattadır.)

İnsan Kaynakları bölümü iş başvurusu yapan adayların değerlendirmesini temel nitelikler esas olmak üzere eğitim, dış görünüş, davranış biçimi, mesleki bilgisi, kendine güven, etkili konuşma vb. kriterlerine göre yapar ve görüşünü talep eden bölüm sorumlusuna sunar.

Tüm pozisyonlarda aranan ortak özellikler

  • Şirket kültürüne uyum sağlayabilecek,
  • Yaratıcı, dinamik,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Analitik düşünebilen,
  • Takım çalışmasına yatkın.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Servis Mühendisi, Otomasyon Mühendisi, Cnc Freze Operatörü, ARGON KAYNAKÇISI, Teknik Servis Teknisyeni, MİMAR PROJE SORUMLUSU, Muhasebe Görevlisi, Satış Pazarlama Temsilcisi, İhracat Satış Temsilcisi, Elektrikçi, Şoför/Sürücü

Başvuru Kanalları: 

www.kariyer.net/oztiryakiler-is-ilanlari-is-ilanlari-c4382-p29265/?a=2

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.