Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ozon Tekstil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ozon Tekstil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ozon Tekstil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ozon tekstil 2004 yılından bu güne Defacto hazır giyim mağazalarının tedarik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş Konfeksiyon üretimi yapan ve bir çok yerde üretim tesis olan bir şirkettir. Fabrikalarının yanı sıra anadolunun bir çok şehrinde fason üretim yaptırmaktadır. Binlerce çalışanı olan Ozon tekstil 2016 yılında bir çok iş ilanı yayınlamıştır.

2016 Ozon Tekstil İş ilanlarında bir çok Fason takip uzmanı başta olmak üzere alımlar yapacaktır. Sizde bu ilanlara başvuruda bulunmak istiyorsanız ilanları incelemeniz yeterli İlanlardan Lise ve yüksek okul mezunları faydalanabilmektedir. Yapılan başvurular değerlendirme sonucunda Mülakata alınıp işe alım süreci başlamaktadır.

Ozon Tekstil İş İlanları;

– VERİ GİRİŞ ASİSTANI
– SAHA TAKİP UZMANI (ÖRME)
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (TRİKO)
– SAHA TAKİP UZMANI (DOKUMA)
– TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI
– VERİ GİRİŞ ASİSTANI

Ozon Tekstil İş Başvurusu

http://www.kariyer.net/ozon-tekstil-konfeksiyon-sanayi-ve-ticaret-anonim-sirketi-is-ilanlari-c6553-p42213/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ozon Tekstil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.