Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları

Ekmek mayası üretiminde dünya lideri Lesaffre Grup’un bir parçası olarak 1987 yılından bu yana ekmekçilik sektöründe hizmet vermekte olan Özmaya Sanayi A.Ş., hem profesyonel fırıncılar hem de ev kullanıcıları için ürünler üretmektedir. Özmaya üretimini yaptığı yaş, kuru, sıvı, ufalanmış maya çeşitleri; ekmek katkı maddeleri; ekmek miksleri; kullanıma hazır özel hamur karışımlarından oluşan geniş ürün yalpazesi ile Türkiye’nin yanı sıra ihraç edildiği 50’ye yakın ülkeye ulaşmaktadır. Özmayanın yayınladığı ilanlardan faydalanmak istiyorsanız makalemizde ki bilgileri takip edebilirsiniz.

Özmaya insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Özmaya Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Özmaya Açık Pozisyonlar

Satış Geliştirme Görevlisi,
Genel Başvuru,

Özmaya  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Özmaya gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Özmaya İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ozmaya-sanayi-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1037086/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.