Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Özel Rentip Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Rentip Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Rentip Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Rentip Hastanesi 1996 yılında hizmet vermeye başlamış ve o senelerden bugüne kadar saglık hizmeti vermeye devam etmektedir Özel Rentip Hastanesi, 2015 yılındaki çalışmalarını ve hizmetlerini sürdürebilmek amacı ile çeşitli uygun iş pozisyonlara personel eleman alımları yapacaktır. Özel Rentip Hastanesi bünyesine dahil olmak isteyen kişiler makalemizden detayları inceleyerek başvurularını yapabilirler

Özel Rentip Hastanesi açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

– Radyoloji Uzmanı
– Acil Servis Hekimi
– Hemşire
– Ameliyathane Teknikeri
– Ameliyathane Hemşiresi

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Özel Rentip Hastanesi Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Özel Rentip Hastanesi Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ozel-rentip-hastanesi-is-ilanlari?firma=25856

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özel Rentip Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.