Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Özel Bursa Kültür Okulları Öğretmen Alımı 2015

Özel Bursa Kültür Okulları Öğretmen Alımı 2015

Özel Bursa Kültür Okulları İş Başvurusu

Özel Bursa Kültür Okulları olarak eğitim-öğretim hayatımıza 2002 yılında Ovaakça`daki Kampüsümüzde başladık. Kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren Bursa`da eğitimin bir markası olmayı başardık ve özellikle akademik anlamda bir fark ortaya koyduk. Bursa halkı da bu başarıya kayıtsız kalmadı ve Kültür`ü tercih etti. Bunun üzerine 2006`da Ataevler kampüsümüz devreye girdi.Anaokulu, İlkokul,ortaokul ve lise kademelerinde hizmet veren okulumuz, 2008 yılında ise büyük bir atılım yaparak Özlüce kampüsümüzü hizmete açtı.

Özel Bursa Kültür Okulları insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Özel Bursa Kültür Okulları Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Özel Bursa Kültür Okulları Açık Pozisyonlar

• Sınıf Öğretmeni
• Matematik Öğretmeni
• İngilizce Öğretmeni
• Kimya Öğretmeni
• Türkçe Öğretmeni
• Fen Bilgisi Öğretmeni
• Fizik Öğretmeni
• Rehber Öğretmen

Özel Bursa Kültür Okulları personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Özel Bursa Kültür Okulları gibi büyük Özel Okulları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Özel Bursa Kültür Okulları İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ozel-bursa-kultur-okullari-mesale-ozel-egitim-kur-is-ilanlari-c40695-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özel Bursa Kültür Okulları Öğretmen Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.