Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Özel Akay Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Akay Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015

Özel Akay Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Özel Akay Hastanesi sağlık alanında faaliyet gösteren özel hastanelerden birisidir Özel Akay Hastanesi farklı birimlerinde görev yapacak yeni çalışma arkadaşları alacaktır.Ankara Özel Akay Hastanesi en fazla aranan personeller arasında yer alan Hemşire ve aşçı  kadrosunda da alım yapılacak.

Özel Akay Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Özel Akay Hastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Özel Akay Hastanesi Açık Pozisyonlar

• Hemşire
 Aşçı / Aşçı Yardımcısı
Hemşire
MR Teknikeri / Teknisyeni

Özel Akay Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Özel Akay Hastanesi gibi büyük hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Özel Akay Hastanesi İş Başvurusu İçin:

http://saglik.yenibiris.com/ozel-akay-hastanesi-is-ilanlari?firma=64816

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özel Akay Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.