Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Özdoğan İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Özdoğan İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Özdoğan Grup İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Özdoğan İnşaat’ın temeli, 1966 yılında üstlenmiş olduğu Devlet Su İşleri, 2. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı “Fethiye – Ören Sulama Tüneli İnşaatı” ile Rıza ÖZDOĞAN bey tarafından atılmıştır. Sektörde gösterilen başarılar sonucu kurumsal yapıya dönme ihtiyacı doğmuş ve bu deneyim ve birikimi bir şirket çatısı altında birleştirmek amacıyla Özdoğan Kardeşler tarafından 1981 yılında Özdoğan İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Kurulmuştur. Özdoğan inşaata iş başvurusu yaparak 2015 yılında aramış olduğunuz işe sahip olabilirsiniz.

Özdoğan İnşaat  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Özdoğan İnşaat  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Özdoğan İnşaat  Açık Pozisyonlar

• İnşaat Müdürü
• Proje Müdürü
• Planlama Asistanı
• Planlama Mühendisi
• Maliyet Kontrol Mühendisi
• Finans,Muhasebe ve İdari İşler Müdürü

Özdoğan İnşaat  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Hastavuk gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Özdoğan İnşaat  İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/ozdogan-grup-is-ilanlari?firma=86917

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özdoğan İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. ismail karabicak dedi ki:

    Türkiye içi yurtdışı köprü kalipcisi yım viyadük inşat duvar çatı ve deneyimli arkadaşlarım mevcut demirci Kalipci köprü işi yurtdışı ön çelik arslanlar mühendislikte. Köprü kalipcisi olarak ta bulundum saygılarımla kazancını bololsun allaha emanet olun samsun lutum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.