Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Öykü Şirketler Grubu Personel Alımı İş İlanları 2015

Öykü Şirketler Grubu Personel Alımı İş İlanları 2015

Öykü Şirketler Grubu Personel Alımı İş İlanları 2015

Öykü Şirketler Grubu 30 yılık bir birikimin eseri olan Öykü Şirketler Grubu; sektöründe yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek yapılanan, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır.
Değişen ve gelişen uluslararası pazarları genç ve değişime açık dinamik kadrosu ile yakından izleyen Öykü, müşterilerine ithalat ve ihracatın birbirinden ayrılmaz bölümleri olan uluslararası nakliye – gümrükleme – depolama – sigortalama iç nakliye ve kargo alanlarında da hizmet vermektedir.
kalite ilkeleri doğrultusunda sürekli gelişim felsefesi doğrultusunda hizmet sunmayı amaçlamaktadır

Öykü Şirketler Grubu insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Öykü Şirketler Grubu Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Öykü Şirketler Grubu Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

Öykü Şirketler Grubu personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Öykü Şirketler Grubu gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Öykü Şirketler Grubu İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/oyku-sirketler-grubu-is-ilanlari-c6422-p31303/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.