Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Oyak Renault Personel ve İşçi Alımı 2016

Oyak Renault Personel ve İşçi Alımı 2016

Oyak Renault Personel ve İşçi Alımı 2016

Ülkemiz’in otomotiv sektörün de geniş ve güçlü bir ülke olduğu her kez tarafından biliniyor .  Ülkemiz’deki araba fabrikaları her sene binlerce araç üretimi yapıyor Üretim yapılan araçlar hem yurt içi hemde yurtdışına satılıyor.Üretim yapılan fabrikalarda istihdama da çok fazla katkısı olan araba fabrikalarının her sene yaptığı yüzbinlerce kişilik personel ve işçi alımı çok önem taşıyor . Bu  araba fabrikalarından üretimi çok fazla olan fabrikalardan biri de Oyak Renault’tur . Oyak Renault grubu ülkemizde uzun zamandır üretime devam etmektedir.   Oyak Renault üretim fabrikasında görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapacaktır.

RENAULT  İŞÇİ MAAŞLARI
Oyak Renault otomobil fabrikası bünyesinde çok sayıda pozisyon ve çalışan vardır. Durum bu şekilde olunca işçi maaşları 1750 TL’den başlamakta ve değişik pozisyonlara  göre 7 – 8 bin TL’ye kadar değişiklik göstermektedir.

OYAK RENALUT  İŞ BAŞVURU FORMU 

Oyak Renault otomobil üretim fabrikaların da istihdam edilmek üzere işçi alımından faydalanmak isteyen iş arayanlar Oyak Renault internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilecekleri gibi bazı iş ilan sitelerinden de başvuru yapabilmekteler. Oyak Renault internet sitesi üzerinden  iş başvuru formu nu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilan sitelerinden genel başvuru içinde ilan yayınlayan Oyak Renault genel başvuru için vasıflı vasıfsız personelde alacak olan Oyak Renault yapılan tüm iş başvurularını değerlendirmektedir.

Oyak Renault  personel alımlarını mavi yaka ve beyaz yaka olmak üzere yapmaktadır. Elbette yayınlanan iş ilanları için adaylardan hem genel hemde bazı özel şartlar talep etmektedir. Sizde Oyak Renault  firmasına iş başvurusu yapmak istiyorsanız ve şartları incelemek istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/oyak-renault-otomobil-fabrikalari-a-s-is-ilanlari-c27871-p19635/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.