Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

OYAK Renault 500 İşçi Alıyor 2016

OYAK Renault 500 İşçi Alıyor 2016

OYAK Renault 500 İşçi Alıyor 2016

Otomotiv sektöründe çalışmak isteyenlerin merakla beklediği iş ilanları yayınlanmaya başlandı. İlk ilanı yayınlayan OYAK Renault, bursa’da bulunan otomobil fabrikasında çalıştırılmak üzere toplam 500 adet üretimde çalıştırılacak işçi alımı yapacak. OYAK Renault Bursa üretim tesislerine hem işçi alımı yapacak hemde beyaz yaka personel alımları yapacaktır. OYAK Renault tarafından alınacak personellerden işçi kadrosuna girmek isteyen adaylardan Meslek Lisesi olmaları gerekmektedir. Beyaz yaka personellerde ise Açık olan pozisyonların özelliklerine göre şartlar istenmektedir.

Renault iş başvurusu

Ülkemizin lider otomobil üretim tesislerine sahip olan OYAK Renault personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden yönetmektedir. İş başvurusu yapabilmek için sisteme üye olup cv göndermeniz gerekmektedir. Eğer kendinize ait bir cv örneginiz yoksa buradan indirip kendinize göre düzenleye bilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa Mülakat süreci başlayacaktır.

Sizde kariyerinize OYAK Renault’da devam etmek istiyorsanız. Bu ilana başvurabilirsiniz. İş başvurusu alt kısımda verilmiş olan siteyi kullanarak insan kaynakları sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

http://www.oyak-renault.com.tr/page.aspx?id=176

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.