Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Oyak Personel Alımı İş İlanları 2015

Oyak Personel Alımı İş İlanları 2015

Oyak İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız OYAK Genel Müdürlüğü bünyesinde farklı iştirakleriyle binlerce kişi isdihdam imkanı sunan dev bir kuruluştur. OYAK Savunma ve Güvenlik Hizmetleri, OYAK Pazarlama, OYAK Yatırım ve Menkul değerler firmaları bizzat alanlarında rakiplerine fark atan kuruluşlardır. OYAK Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan bu kuruluşlara ihtiyaçlar dahilinde personel alımları yapılmaya devam ediliyor.

Oyak  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Oyak Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Oyak Açık Pozisyonlar

-İstanbul Teknisyen alımı:
-Ankara ve Denizli ili Özel Güvenlik Görevlisi alımı:
-İstanbul ili Bilgi İşlem Uzmanı (Çağrı Merkezi) alımı:
-Kocaeli, Bursa, Ankara ve İstanbul ili Temizlik ve Servis Elemanı alımı:

Bunların dışında OYAK Genel Müdürlük merkezine de Hazine Uzmanı, Şube Yatırım Uzmanı, İhracat Satış Temsilcisi, Laboratuar Teknikeri, Veteriner İlaç Satış Temsilcisi, Sistem Analisti ve Elektronik Bakım Mühendisi gibi pozisyonlar için personel alım ilanları yayınlandı.

Oyak  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Oyak  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Oyak İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/oyak-is-ilanlari?firma=84319

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. SEYİT AHMET YALÇIN dedi ki:

    SELAM BEN ÇAY VE TEMİZLİK İÇİN ÇALIŞABİLİRİM İST KAĞITHANA GÜLTEPE TEŞŞEKKÜRLER İŞKURUMU

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.