Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

OYAK Personel Alımı 2016

OYAK Personel Alımı 2016

OYAK Personel Alımı 2016

Oyak geçen yıl işe aldığı yüzlerce personel ile bir çok insana iş imkanı sunmuştur. Oyak 2016 yılı içerisinde personel alımlarına hız verecek olan OYAK personel alımı yaparken firma tarafından belirlenmiş olan genel şartları karşılıyor olması gerekmektedir. Sonrasında Her pozisyon için ayrı kriterler talep eden Oyak aldığı başvurular sonrasında en uygun adayları Mülakat sürecine dahil etmektedir. Başvuruları İnsan kaynakları departmanı hassasiyetle inceleyerek tüm başvuruları incelemektedir.

OYAK personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak incelediğimizde Oyak gurubu Kimya, Güvenlik ve Yatırım sektöründe yayınladığı 19 kadro için alım yapılacak personel sayısı net olarak verilmemiştir. Boş olan kadrolar için ilköğretim, Lise ve yüksek okul mezunları için iş ilanları verilmiştir.

OYAK personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlar için alım yapacak incelediğimiz zaman karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ İç Denetçi,
♦ Teknisyen,
♦ Proses İşçisi,
♦ Talaşlı İmalat Operatörü,
♦ Özel Güvenlik Görevlisi,
♦ Temizlik ve Servis Elemanı,
♦ Şube Yatırım Uzmanı,
♦ Hazine Uzmanı.

OYAK personel alımı 2016 yılı için yayınlanan ilanlardan öne çıkan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Sizde Oyak şirketinde iş başvurusu yapmak istiyorsanız Alt kısımda verilen bağlantı linkini kullanarak kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/oyak-genel-mudurlugu-is-ilanlari?firma=84319

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.