Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

OTI Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

OTI Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

OTI Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

OTI Holding Tur  operatörlüğü, destinasyonlar yönetimi ve yer hizmetleri, satış acenteliği, havacılık, konaklama ve güvenlik ana alanlarında Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Polonya, Beyaz Rusya, Gürcistan, Mısır, Tayland, İspanya, Yunanistan ve BAE’ de 22 iştirakimiz ve 5 bin 500’e yakın çalışanı olan Odeon Turizm iş ilanı kariyer bilgilerini inceleyerek firmanın iş ilanı sayfasından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

OTI Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için OTI Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

OTI Holding Açık Pozisyonlar

• KALİTE UZMANI
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
MUHASEBE GÖREVLİSİ – BİLET
VIRTUALIZATION / STORAGE EXPERT
SENIOR T-SQL DEVELOPER
FİYAT VE ANALİZ GÖREVLİSİ

OTI Holding personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr OTI Holding gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

OTI Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/oti-holding-is-ilanlari-c10766-p832/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.